Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

2009 Yılında kurulan dersanemizde, 7’den 70’e her yaş için enstrüman eğitimlerini en verimli eğitim anlayışıyla sunuyoruz. Derslerimizin, tek kişilik sınıflarda birebir özel olması, bütün eğitmenlerimizin konservatuar mezunu olması, derslerinize gelirken enstrüman taşıma zorunluluğunuzun olmaması, ders saatlerinizi kendiniz belirlemeniz, sizlere sunduğumuz ayrıcalıklar. Ülkemizdeki sanat eğitimi konusunda yaşanan derin boşluğu doldurmak amacıyla profesyonel kadrosu ve modern eğitim anlayışı ile Beyoğlu Sanat eğitim merkezinde iyi bir sanat eğitimi alabilirsiniz.

Eğitimciler olarak, sanat etkinliklerinin temel amacının çocuk ve gençlerimizin müzik – resim yoluyla kendilerini ifade etmeye, becerilerine yardımcı olmaya, müziğe ve resime dair yeteneklerini geliştirmeye ortam sağladığını biliyoruz. Çağın müzikal zenginliğini öğrencilerine aktaracak tür ve stilleri en baştan alarak hayata uyarlamalarına yardım edebilecek bir dershane Beyoğlu Sanat.

Müziği hobi olarak mı düşünüyorsunuz? Sevdiğiniz şarkıları sevdiğiniz bir müzik aletiyle çalmak mı istiyorsunuz? Boş zamanlarınızda müzik kültür ve bilginizi geliştirmek mi istiyorsunuz? Yoğun iş ortamından bunaldınız ve bir hobi mi edinmek istiyorsunuz? Hayatında amatör ya da profesyonel olarak müziğe yer vermek isteyen herkesin, sağlam bir alt yapı edinerek keyifli bir düzeye ulaşmalarını sağlamak ve müzik sektöründe aranan iyi müzisyenler yetiştirmek temel hedefimizdir.

Hayallerinizi gerçekleştirmek için sizleri de Beyoğlu Sanat ailesine bekliyoruz.

hakkimizda-2