Anasayfa » Eğitmenler » Semih Keçeci

Semih Keçeci

semih-kececi

19/07/1984 tarihinde İstanbul’da doğdu. İlk ve ortaöğretimini burada tamamladı. İlk üniversitesi için Kocaeli Üniversitesi – İşletme Bölümü, ikinci üniversitesi için Marmara Üniversitesi – Sigortacılık bölümlerini okudu.

Aynı apartmanda oturdukları müzisyen bir abisi olan Barış Tığlı vasıtasıyla müziğe ilgisi oluştu. 2000 yılında, Bakırköy Ticaret Meslek Lisesi’nde okuduğu dönemde, arkadaşından aldığı bir klasik gitar ile hem müzikle tanışmış hem de enstrümanlara olan ilgisini keşfetmiştir.

2002 yılında “Colde” isimli heavy metal grubu ile ilk profesyonel müzik kariyerine başlamış, demo/albüm kaydetmiş ve üniversiteler ve rock müzik çalınan mekanlarında çokça konserler vermiştir. 2004-2006 Kocaeli Üniversitesi’nde okuduğu dönemde bar grupları ile çeşitli tarzlarda bar programları yapmıştır. 2006-2010 yılları arasında da İstanbul’da çeşitli gruplarla bar programlarına ve konserlere devam etmiştir.

2009 yılında “Gece Yolcuları” grubuna girerek 2009-2015 yılları arasında grupla her sene türkiye turnesi, üniversite konserleri, televizyon programları, klipler ve albüm kayıtları yapmıştır. 2015 yılından itibaren “Ogün Sanlısoy” ve “Harun Kolçak” ile konserlere ve kayıtlara devam etmektedir.
2009 yılında “Bakırköy Sanat” isimli bir dershane açarak öğrencilerine derslerini kendi dershanesinde vermeye başlamıştır. 2012 yılı itibari ile “Beyoğlu Sanat” dershanesini açarak derslerini burada vermeye devam etmektedir.
Bu güne kadar birçok grup ve sanatçıyla çalışmıştır ve devam etmektedir. Bunlardan bazıları; Kzans, Neyse, Umut Kuzey, Melih Ünen, Kolpa, Gece Yolcuları, Ogün Sanlısoy, Harun Kolçak. Çeşitli televizyon programlarında (konuşarock, dada danista) farklı sanatçılara eşlik etmiş, program boyunca müzik yapmıştır.

6 Responses so far.

 1. Hazal Demiroğlu diyor ki:

  Semih hocanın ellerindeyseniz gerisini ona bırakın arkadaşlar kesinlikle öğreniyorsunuz 🙂

 2. Kerem Atmaca diyor ki:

  Armoni ve teknik bilgisi gerçekten çok iyi bir hoca.

 3. Zehra Erdoğan diyor ki:

  Sanatın hakkını gerçekten vererek yapan bir hoca. Bildiklerinizi yanına gidince heycandan unutuyorsunuz yalnız bilginiz olsun şahsen ben bu duygumu yenemedim 🙂

 4. Tuğba Öztürk diyor ki:

  Çok eğlenceli çok neşeli biri ayrıcada dersleri hiç sıkıcı değil aksine yüz kası yapıyorsunuz 🙂

 5. Kaan Demirbay diyor ki:

  Kendisi gerçekten çok tecrübeli bir insan beni eğitip sahne ve müzik hayatıma yön veren aynı zaman da abilik yapan değerli kişiler arasında yer alıyor.

 6. Alirıza Demir diyor ki:

  Eğlence öğrenme vede heyecanın bol olduğu bir yer tecrübesi yüksek öğretme yeteneği yüksek bir eğitmen

Bir Cevap Yazın